Výpočtová technika                  Pokladičné systémy                  Online služby                 
e-shop

Pokladničné systémy

Sme distribútorom registračných pokladníc značky Euro, Sam4s, WisDor. Ponúkame pokladnice od jednoduchých typov, s vynikajúcim pomerom cena/výkon pre najmenšie predajné miesta, až po pokročilé riešenia. Dodávky sú vždy na mieru konkrétnych potrieb zákazníka a charakteru prevádzky, s inštaláciou, zaškolením, technickou podporou a pozáručným servisom.

Čo je to fiskalizácia?


Aby bolo možné používať pokladnicu podľa fiskálneho zákona 289/2008z.z. od 1.januára 2012, kedy naberá účinnosť, je potrebné v priebehu roku 2011 upraviť pokladnice tak, aby spĺňali všetky náležitosti ktoré zákon ukladá.

Fiskalizácia je proces, počas ktorého sa pokladnica patrične upraví, získa nový certifikát a údaje z hlavičky účtenky sa natrvalo zapíšu do už vloženej fiskálnej pamäte.


Ako postupovať ak máte staršiu nefiskálnu pokladnicu?

  • nájsť si vhodný servis ktorý je evidovaný na daňovom riaditeľstve SR ako Servisná organizácia, ktorá má platnú  servisnú zmluvu s výrobcom na zariadenie, ktoré používate.
  • záväzne si objednať upgrade-balíček a jeho inštaláciu.
  • po dodaní balíčka si dohodnúť vhodný termín inštalácie
  • samotná inštalácia v servisnej organizácii a FISKALIZÁCIA
  • kúpa novej servisnej knihy ktorá spĺňa všetky potrebné náležitosti, ktoré ukladá fiskálny zákon a preregistrovať sa na DÚ
  • po fiskalizácii pokladnice ste povinný evidovať tržby už podľa novej vyhlášky 289/2008 z.z. aj keď je to ešte pred 1.januárom 2012!

Všetky horeuvedené náležitosti Vám v plnej miere radi poskytneme!Prezrite si naše produkty